LTA320AB02-W03

| panel Model | LTA320AB02-W03 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTA320AB02-W03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 697.685×392.256 mm |
| schets | 760×450 mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Reactietijd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van SAMSUNG LTA320AB02-W03.
SAMSUNG LTA320AB02-W03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SAMSUNG LTA320AB02-W03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SAMSUNG LTA320AB02-W03 of andere SAMSUNG LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SAMSUNG LTA320AB02-W03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA320AB02-W03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SAMSUNG LTA320AB02-W03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SAMSUNG LTA320AB02-W03 of andere SAMSUNG LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SAMSUNG LTA320AB02-W03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LTA320AB02-W03"
- SAMSUNG LTA320AB02-W03
- LTA320AB02-W03 datasheet
- LTA320AB02-W03-afbeelding
- LTA320AB02-W03 prijs
- LTA320AB02-W03-distributeur

