Overzicht
Specificatie
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Basis informatie
| panel Model | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
LT121DEVBK00 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 124 PPI |
| Beeldverhouding | 16:10 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Actief gebied | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
LT121DEVBK00 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kleur weergeven | 262K (6-bit) |
| Zonlicht leesbaar | N |
LT121DEVBK00 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
LT121DEVBK00 Signal Interface
| Signaalcategorie | LVDS |
|---|---|
| Signaalklasse | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Interface Type | Connector |
