Overzicht
Specificatie
LM64P806

LM64P806 Basis informatie
| panel Model | LM64P806 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | STN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| panel Type | STN-LCD |
| LM64P806 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
LM64P806 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 640×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | Rectangle |
| Pixel dichtheid | 84 PPI |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.30×0.30 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.30×0.30 mm (H×V) |
| Actief gebied | 191.97×143.97 mm (H×V) |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
LM64P806 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | STN |
|---|---|
| Kleur weergeven | Monochrome () |
| Zonlicht leesbaar | N |
LM64P806 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | CCFL |
LM64P806 Signal Interface
| Signaalcategorie | Parallel Data |
|---|---|
| Signaalklasse | Parallel Data (4-bit) |
