LD490DUN-TJB2

| panel Model | LD490DUN-TJB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LD490DUN-TJB2 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelnummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied (mm) | 1073.8 × 604 (H×V) |
| Outline (mm) | 1075.58 × 605.8 × 53.6 (H×V×D) |
| Bezel gebied (mm) | - |
| Behandeling | Antiglare (Haze 2.5%) , Hard coating (2H), Antireflection |
| Luminance | 500 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| antwoord | 8 (Typ.)(G to G) ms |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Werk modus | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kleuren diepte | 1.07B 72% (CIE1931) |
| backlight | WLED , 60K hours , With LED Driver |
| Verniewings snelheid | 60Hz |
| Touch screen | Without |
| Signaal type | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , Connector , 51 pins |
| Voltage | 12.0V (Typ.) |
| Max. ratings | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van LG Display LD490DUN-TJB2.
LG Display LD490DUN-TJB2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG Display LD490DUN-TJB2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG Display LD490DUN-TJB2 of andere LG Display LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG Display LD490DUN-TJB2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LD490DUN-TJB2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG Display LD490DUN-TJB2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG Display LD490DUN-TJB2 of andere LG Display LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG Display LD490DUN-TJB2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LD490DUN-TJB2"
- LG Display LD490DUN-TJB2
- LD490DUN-TJB2 datasheet
- LD490DUN-TJB2-afbeelding
- LD490DUN-TJB2 prijs
- LD490DUN-TJB2-distributeur

