LC230W01-B2

| panel Model | LC230W01-B2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1280×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LC230W01-B2 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 501.12×300.67 mm |
| schets | 528×326×35 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reactietijd | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Ingangsspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van LG.Philips LCD LC230W01-B2.
LG.Philips LCD LC230W01-B2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG.Philips LCD LC230W01-B2 of andere LG.Philips LCD LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG.Philips LCD LC230W01-B2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC230W01-B2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG.Philips LCD LC230W01-B2 of andere LG.Philips LCD LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG.Philips LCD LC230W01-B2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LC230W01-B2"
- LG.Philips LCD LC230W01-B2
- LC230W01-B2 datasheet
- LC230W01-B2-afbeelding
- LC230W01-B2 prijs
- LC230W01-B2-distributeur

