HSD024F3N6-A00

| panel Model | HSD024F3N6-A00 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD024F3N6-A00 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 36.72×48.96 mm |
| schets | 39.72×55.96×1 mm |
| Oppervlakte | Without Polarizer |
| contrast ratio | 600:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Reactietijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest HX8347-G, ILI9340C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van HannStar HSD024F3N6-A00.
HannStar HSD024F3N6-A00 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de HannStar HSD024F3N6-A00 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de HannStar HSD024F3N6-A00 of andere HannStar LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij HannStar HSD024F3N6-A00 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD024F3N6-A00 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de HannStar HSD024F3N6-A00 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de HannStar HSD024F3N6-A00 of andere HannStar LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij HannStar HSD024F3N6-A00 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "HSD024F3N6-A00"
- HannStar HSD024F3N6-A00
- HSD024F3N6-A00 datasheet
- HSD024F3N6-A00-afbeelding
- HSD024F3N6-A00 prijs
- HSD024F3N6-A00-distributeur

