FX0700ABDSSWBG01

| panel Model | FX0700ABDSSWBG01 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| FX0700ABDSSWBG01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 152.4×91.44 mm |
| schets | 165.2×104.2×6.2 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 400:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Data Image FX0700ABDSSWBG01.
Data Image FX0700ABDSSWBG01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image FX0700ABDSSWBG01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image FX0700ABDSSWBG01 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image FX0700ABDSSWBG01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FX0700ABDSSWBG01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image FX0700ABDSSWBG01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image FX0700ABDSSWBG01 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image FX0700ABDSSWBG01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "FX0700ABDSSWBG01"
- Data Image FX0700ABDSSWBG01
- FX0700ABDSSWBG01 datasheet
- FX0700ABDSSWBG01-afbeelding
- FX0700ABDSSWBG01 prijs
- FX0700ABDSSWBG01-distributeur

