Overzicht
Specificatie
FG100410DNCWBG01

FG100410DNCWBG01 Basis informatie
| panel Model | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -20 ~ 80 °C |
FG100410DNCWBG01 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 76 PPI |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Gewicht | 470g (Typ.) |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating |
| Actief gebied | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 215.4×161.8 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 225.5×176.3 mm (H×V) |
| Outline Depth | 9.5±0.5 mm |
| Gaten en haakjes | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
FG100410DNCWBG01 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 380 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 750 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 57% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.319; Wy:0.338 |
| Zonlicht leesbaar | N |
FG100410DNCWBG01 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | CCFL |
| Lamp Hoeveelheid | 1 pcs |
| Lamp vorm | Straight |
| Levensduur van de lamp | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 490±50V |
| Lampstroom | 2/5.5/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Werkingsfrequentie van de lamp | 45/80KHz (Min./Max.) |
| Opstartspanning van de lamp | 930/1170V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
FG100410DNCWBG01 Signal Interface
| Signaalcategorie | TTL |
|---|---|
| Signaalklasse | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| Invoerstroom voor paneel | 470/320mA (Typ.) (3.3V/5.0V) |
| Voltage voor displaysignalen | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Interface Type | Connector |
| Signaalinterface | HRS - DF9C-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
