FG100410DNCWB-01

| panel Model | FG100410DNCWB-01 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWB-01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 211.2×158.4 mm |
| schets | 225.5×176.3×10 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating |
| contrast ratio | 750:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 8/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Data Image FG100410DNCWB-01.
Data Image FG100410DNCWB-01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image FG100410DNCWB-01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image FG100410DNCWB-01 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image FG100410DNCWB-01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG100410DNCWB-01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image FG100410DNCWB-01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image FG100410DNCWB-01 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image FG100410DNCWB-01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "FG100410DNCWB-01"
- Data Image FG100410DNCWB-01
- FG100410DNCWB-01 datasheet
- FG100410DNCWB-01-afbeelding
- FG100410DNCWB-01 prijs
- FG100410DNCWB-01-distributeur

