FG0208F1DSSWDG01

| panel Model | FG0208F1DSSWDG01 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| FG0208F1DSSWDG01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 43.2×57.6 mm |
| schets | 49×68.1×4.3 mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%) |
| contrast ratio | 300:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 4S1P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 45 pins |
| Ingangsspanning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Data Image FG0208F1DSSWDG01.
Data Image FG0208F1DSSWDG01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image FG0208F1DSSWDG01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image FG0208F1DSSWDG01 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image FG0208F1DSSWDG01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0208F1DSSWDG01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Data Image FG0208F1DSSWDG01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Data Image FG0208F1DSSWDG01 of andere Data Image LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Data Image FG0208F1DSSWDG01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "FG0208F1DSSWDG01"
- Data Image FG0208F1DSSWDG01
- FG0208F1DSSWDG01 datasheet
- FG0208F1DSSWDG01-afbeelding
- FG0208F1DSSWDG01 prijs
- FG0208F1DSSWDG01-distributeur

