Overzicht
Specificatie
B156XTT01.3

B156XTT01.3 Basis informatie
| panel Model | B156XTT01.3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| B156XTT01.3 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bewaar temperatuur | -20 ~ 60 °C |
B156XTT01.3 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 100 PPI |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Actief gebied | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
B156XTT01.3 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 200 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 45% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Witte variatie | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
B156XTT01.3 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Totaal stroomverbruik | 3.6W (Max.) |
B156XTT01.3 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Levensduur van de lamp | 15K(Min.) (Hours) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 7.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
B156XTT01.3 Signal Interface
| Signaalcategorie | LVDS |
|---|---|
| Signaalklasse | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3V (Typ.) |
| Invoerstroom voor paneel | 166mA (Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Interface positie |
