B150XG05

| panel Model | B150XG05 |
|---|---|
| panel Brand | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| B150XG05 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 304.1×228.1 mm |
| schets | 317.3×242×6.5 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 400:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 18/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van AU Optronics B150XG05.
AU Optronics B150XG05 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AU Optronics B150XG05 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AU Optronics B150XG05 of andere AU Optronics LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AU Optronics B150XG05 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG05 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AU Optronics B150XG05 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AU Optronics B150XG05 of andere AU Optronics LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AU Optronics B150XG05 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "B150XG05"
- AU Optronics B150XG05
- B150XG05 datasheet
- B150XG05-afbeelding
- B150XG05 prijs
- B150XG05-distributeur

