B150XG01

| panel Model | B150XG01 |
|---|---|
| panel Brand | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| B150XG01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 304.1×228.1 mm |
| schets | 317.3×242×6 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 300:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 24/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van AU Optronics B150XG01.
AU Optronics B150XG01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AU Optronics B150XG01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AU Optronics B150XG01 of andere AU Optronics LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AU Optronics B150XG01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AU Optronics B150XG01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AU Optronics B150XG01 of andere AU Optronics LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AU Optronics B150XG01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "B150XG01"
- AU Optronics B150XG01
- B150XG01 datasheet
- B150XG01-afbeelding
- B150XG01 prijs
- B150XG01-distributeur

