AT070MJ01

| panel Model | AT070MJ01 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AT070MJ01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 152.4×91.44 mm |
| schets | 169.8×109.7×9.4 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AT070MJ01.
Mitsubishi AT070MJ01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AT070MJ01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AT070MJ01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AT070MJ01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT070MJ01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AT070MJ01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AT070MJ01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AT070MJ01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AT070MJ01"
- Mitsubishi AT070MJ01
- AT070MJ01 datasheet
- AT070MJ01-afbeelding
- AT070MJ01 prijs
- AT070MJ01-distributeur

