AC070MD01

| panel Model | AC070MD01 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AC070MD01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 152.4×91.44 mm |
| schets | 165×104×7.55 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Reflection 4.0% (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Without Driver |
| Signaalinterface | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/13.0/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AC070MD01.
Mitsubishi AC070MD01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AC070MD01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AC070MD01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AC070MD01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AC070MD01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AC070MD01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AC070MD01 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AC070MD01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AC070MD01"
- Mitsubishi AC070MD01
- AC070MD01 datasheet
- AC070MD01-afbeelding
- AC070MD01 prijs
- AC070MD01-distributeur
