AA175TA03

| panel Model | AA175TA03 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.5 inch, 1280×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA175TA03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 380.2×228.1 mm |
| schets | 404×258 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reactietijd | 6/19 (Typ.)(Tr/Td); 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 75/75/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA175TA03.
Mitsubishi AA175TA03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA175TA03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA175TA03 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA175TA03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA175TA03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA175TA03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA175TA03 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA175TA03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA175TA03"
- Mitsubishi AA175TA03
- AA175TA03 datasheet
- AA175TA03-afbeelding
- AA175TA03 prijs
- AA175TA03-distributeur

