AA121SK04

| panel Model | AA121SK04 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA121SK04 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 246×184.5 mm |
| schets | 290×221×12.5 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 200:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA121SK04.
Mitsubishi AA121SK04 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA121SK04 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA121SK04 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA121SK04 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SK04 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA121SK04 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA121SK04 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA121SK04 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA121SK04"
- Mitsubishi AA121SK04
- AA121SK04 datasheet
- AA121SK04-afbeelding
- AA121SK04 prijs
- AA121SK04-distributeur

