Overzicht
Specificatie
YX070DK02

YX070DK02 Basis informatie
| panel Model | YX070DK02 |
|---|---|
| panel Brand | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| YX070DK02 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Opmerkingen | SYNC & DE mode; 2 in 1 Connector |
YX070DK02 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 133 PPI |
| Beeldverhouding | 15:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Gewicht | 130g (Typ.) |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Actief gebied | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 155.3×94.3 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 165×104 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.5±0.3 mm |
| Gaten en haakjes | Without |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
YX070DK02 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Witte variatie | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
YX070DK02 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Tijdregelaar (T-CON) | Embedded T-CON |
YX070DK02 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 3S9P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 20K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 9/11.1V (Min./Max.) |
| Lampstroom | 180mA (Typ.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 5.0V (Typ.) |
YX070DK02 Signal Interface
| Signaalcategorie | TTL |
|---|---|
| Signaalklasse | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Invoerstroom voor paneel | 250/300mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Stroomverbruik van het paneel | 825mW (Typ.) |
| Voltage voor displaysignalen | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Interface Type | Connector |
| Signaalinterface | HRS - FH19SC-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
