UG-2864ASYDT06
| panel Model | UG-2864ASYDT06 |
|---|---|
| panel Brand | Univision |
| descrition | PM-OLED ,2.7 inch, 128×64 |
| panel Type | PM-OLED |
| UG-2864ASYDT06 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Actief gebied | 61.41×30.69 mm |
| schets | 73×41.86 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Kleuren weergeven | Mono(Yellow) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1325 |
| Signaalinterface | 8-bit 8080 parallel, 4-wire SPI , 30 pins |
| Ingangsspanning | 2.8/15V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Univision UG-2864ASYDT06.
Univision UG-2864ASYDT06 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Univision UG-2864ASYDT06 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Univision UG-2864ASYDT06 of andere Univision LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Univision UG-2864ASYDT06 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2864ASYDT06 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Univision UG-2864ASYDT06 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Univision UG-2864ASYDT06 of andere Univision LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Univision UG-2864ASYDT06 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "UG-2864ASYDT06"
- Univision UG-2864ASYDT06
- UG-2864ASYDT06 datasheet
- UG-2864ASYDT06-afbeelding
- UG-2864ASYDT06 prijs
- UG-2864ASYDT06-distributeur

