TM080XDH02
| panel Model | TM080XDH02 |
|---|---|
| panel Brand | AVIC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM080XDH02 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 173.76×104.256 mm |
| schets | 185.4×117×3.99 mm |
| Oppervlakte | Clear |
| contrast ratio | 400:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 3S8P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | Mini LVDS , 40 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/12.5/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van AVIC TM080XDH02.
AVIC TM080XDH02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AVIC TM080XDH02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AVIC TM080XDH02 of andere AVIC LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AVIC TM080XDH02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
AVIC TM080XDH02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AVIC TM080XDH02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AVIC TM080XDH02 of andere AVIC LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AVIC TM080XDH02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "TM080XDH02"
- AVIC TM080XDH02
- TM080XDH02 datasheet
- TM080XDH02-afbeelding
- TM080XDH02 prijs
- TM080XDH02-distributeur

