TM070UDH04

| panel Model | TM070UDH04 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM070UDH04 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 154.08×86.58 mm |
| schets | 164.9×100 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 400:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | Full color , CIE1931 50% |
| Reactietijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 2S6P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van TIANMA TM070UDH04.
TIANMA TM070UDH04 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de TIANMA TM070UDH04 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de TIANMA TM070UDH04 of andere TIANMA LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij TIANMA TM070UDH04 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070UDH04 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de TIANMA TM070UDH04 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de TIANMA TM070UDH04 of andere TIANMA LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij TIANMA TM070UDH04 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "TM070UDH04"
- TIANMA TM070UDH04
- TM070UDH04 datasheet
- TM070UDH04-afbeelding
- TM070UDH04 prijs
- TM070UDH04-distributeur

