TM070RDHG70

| panel Model | TM070RDHG70 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHG70 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 154.08×85.92 mm |
| schets | 164.9×100×6 mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| contrast ratio | 900:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 3S9P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/10V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van TIANMA TM070RDHG70.
TIANMA TM070RDHG70 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de TIANMA TM070RDHG70 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de TIANMA TM070RDHG70 of andere TIANMA LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij TIANMA TM070RDHG70 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDHG70 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de TIANMA TM070RDHG70 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de TIANMA TM070RDHG70 of andere TIANMA LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij TIANMA TM070RDHG70 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "TM070RDHG70"
- TIANMA TM070RDHG70
- TM070RDHG70 datasheet
- TM070RDHG70-afbeelding
- TM070RDHG70 prijs
- TM070RDHG70-distributeur

