Overzicht
Specificatie
TM070RDHG23-40

TM070RDHG23-40 Basis informatie
| panel Model | TM070RDHG23-40 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHG23-40 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
TM070RDHG23-40 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 134 PPI |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Gewicht | TBD |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Actief gebied | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 157.08×89.39 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 165×100 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.7±0.3 mm |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
TM070RDHG23-40 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 1400 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Kleurengamma | 50% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.315; Wy:0.346 |
| Witte variatie | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | Y |
TM070RDHG23-40 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Tijdregelaar (T-CON) | Embedded T-CON |
TM070RDHG23-40 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 6S5P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lampspanning | 19.2/20.4V (Typ./Max.) |
| Lampstroom | 150mA (Max.) |
| Lampen Stroomverbruik | 1.35/1.89W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
TM070RDHG23-40 Signal Interface
| Signaalcategorie | TTL |
|---|---|
| Signaalklasse | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Voltage voor displaysignalen | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Interface Type | FPC |
