Overzicht
Specificatie
T-51383L070J-FW-P-AB
T-51383L070J-FW-P-AB Basis informatie
| panel Model | T-51383L070J-FW-P-AB |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51383L070J-FW-P-AB Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Modelalias | PW070DS1T1 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Opmerkingen | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51383L070J-FW-P-AB mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 76 PPI |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.107×0.372 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.321×0.372 mm (H×V) |
| Gewicht | 205±10 |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating |
| Actief gebied | 154.08×87.05 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 157.9×91.0 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 167.1×102 mm (H×V) |
| Outline Depth | 12.0 (Typ.) mm |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
T-51383L070J-FW-P-AB optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | Full color () |
| Reactietijd | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 65/65/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.306; Wy:0.317 |
| Zonlicht leesbaar | N |
T-51383L070J-FW-P-AB Electronics Feature
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Tijdregelaar (T-CON) | Embedded T-CON |
T-51383L070J-FW-P-AB backlight System
| Lamp type | CCFL |
|---|---|
| Lamp Hoeveelheid | 1 pcs |
| Levensduur van de lamp | 10K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 810V (Typ.) |
| Lampstroom | 4.5/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Werkingsfrequentie van de lamp | 35/60KHz (Min./Max.) |
| Opstartspanning van de lamp | 1095/1340V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampen Stroomverbruik | 4.86W (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
T-51383L070J-FW-P-AB Signal Interface
| Signaalcategorie | Analog |
|---|---|
| Signaalklasse | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) |
| Ingangsspanning voor paneel | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Invoerstroom voor paneel | 20/20/0.15/20mA (Typ.)(ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Stroomverbruik van het paneel | 0.50W (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Signaalinterface | Kyocera Elco - 08-6210-030, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
