T-51383L070J-FW-P-AA
| panel Model | T-51383L070J-FW-P-AA |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51383L070J-FW-P-AA Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 154.08×87.05 mm |
| schets | 167.1×102 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating |
| contrast ratio | 150:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | Full color |
| Reactietijd | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 55/55/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA.
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA of andere OPTREX LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA of andere OPTREX LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "T-51383L070J-FW-P-AA"
- OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA
- T-51383L070J-FW-P-AA datasheet
- T-51383L070J-FW-P-AA-afbeelding
- T-51383L070J-FW-P-AA prijs
- T-51383L070J-FW-P-AA-distributeur

