ST3151A05-C

| panel Model | ST3151A05-C |
|---|---|
| panel Brand | CSOT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ST3151A05-C Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 697.685×392.256 mm |
| schets | 715.035×410.57 mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Reactietijd | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Signaalinterface | Mini LVDS , 60 pins |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CSOT ST3151A05-C.
CSOT ST3151A05-C zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CSOT ST3151A05-C pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CSOT ST3151A05-C of andere CSOT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CSOT ST3151A05-C distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CSOT ST3151A05-C zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CSOT ST3151A05-C pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CSOT ST3151A05-C of andere CSOT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CSOT ST3151A05-C distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "ST3151A05-C"
- CSOT ST3151A05-C
- ST3151A05-C datasheet
- ST3151A05-C-afbeelding
- ST3151A05-C prijs
- ST3151A05-C-distributeur

