SG12232A

| panel Model | SG12232A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.2 inch, 122×32 |
| panel Type | STN-LCD |
| SG12232A Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Actief gebied | 53.64×15.64 mm |
| schets | 84×44×12.7 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | Monochrome (1-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Lamp type | YG-LED |
| Signaalinterface | 8-bit parallel , 20 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Amson SG12232A.
Amson SG12232A zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Amson SG12232A pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Amson SG12232A of andere Amson LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Amson SG12232A distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Amson SG12232A zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Amson SG12232A pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Amson SG12232A of andere Amson LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Amson SG12232A distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "SG12232A"
- Amson SG12232A
- SG12232A datasheet
- SG12232A-afbeelding
- SG12232A prijs
- SG12232A-distributeur
