Overzicht
Specificatie
S088WX03

S088WX03 Basis informatie
| panel Model | S088WX03 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S088WX03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ~ 50 °C |
| Bewaar temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Opmerkingen | 2/5 cut of 10.1 inch |
S088WX03 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 1280(RGB)×320 |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 149 PPI |
| Beeldverhouding | >3:1 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Gewicht | 97g (Typ.) |
| Actief gebied | 216.96×54.24 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 551.2×57.84 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 229.66×67.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 3.5/6.2 (Typ./Max.) mm |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
S088WX03 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 600 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Kleurengamma | 62% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Witte variatie | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
S088WX03 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
S088WX03 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 4S9P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lampspanning | 12.8/13.2V (Typ./Max.) |
| Lampstroom | 180/225mA (Typ./Max.) |
| Lampen Stroomverbruik | 2.3/2.97W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
S088WX03 Signal Interface
| Signaalcategorie | LVDS |
|---|---|
| Signaalklasse | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3/11/20/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Invoerstroom voor paneel | 85.6/55.9/0.68/0.68mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Interface Type | Connector |
