S062WV04

| panel Model | S062WV04 |
|---|---|
| panel Brand | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.2 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S062WV04 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 137.52×77.232 mm |
| schets | 155.2×88.2×3.7 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 600:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Reactietijd | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 3S9P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CDTECH S062WV04.
CDTECH S062WV04 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S062WV04 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S062WV04 of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S062WV04 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CDTECH S062WV04 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CDTECH S062WV04 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CDTECH S062WV04 of andere CDTECH LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CDTECH S062WV04 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "S062WV04"
- CDTECH S062WV04
- S062WV04 datasheet
- S062WV04-afbeelding
- S062WV04 prijs
- S062WV04-distributeur

