NV140FHM-N3B

| panel Model | NV140FHM-N3B |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV140FHM-N3B Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelformaat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Actief gebied | 309.31(H)×173.99(V) mm |
| Overzicht Dim. | 315.81(H)×197.48(V) ×3(D) mm |
| Bezel gebied | - |
| Behandeling | Glare (Haze 0%) |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ondersteuning kleur | 262K 45% (CIE1931) |
| Lichtbron | WLED [8S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Frame rate | 60Hz |
| Aanraakpaneel | Without |
| Interface Type | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV140FHM-N3B.
BOE NV140FHM-N3B zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV140FHM-N3B pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV140FHM-N3B of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV140FHM-N3B distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV140FHM-N3B zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV140FHM-N3B pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV140FHM-N3B of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV140FHM-N3B distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV140FHM-N3B"
- BOE NV140FHM-N3B
- NV140FHM-N3B datasheet
- NV140FHM-N3B-afbeelding
- NV140FHM-N3B prijs
- NV140FHM-N3B-distributeur
