NV140FHM-N32

| panel Model | NV140FHM-N32 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV140FHM-N32 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Weergavegebied | 309.31(W)×173.99(H) mm |
| Bezel opening | - |
| Overzicht grootte | 320.4(W)×198.6(H) ×3(D) mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Lamp type | 10S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touch screen | Without |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV140FHM-N32.
BOE NV140FHM-N32 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV140FHM-N32 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV140FHM-N32 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV140FHM-N32 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV140FHM-N32 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV140FHM-N32 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV140FHM-N32 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV140FHM-N32 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV140FHM-N32"
- BOE NV140FHM-N32
- NV140FHM-N32 datasheet
- NV140FHM-N32-afbeelding
- NV140FHM-N32 prijs
- NV140FHM-N32-distributeur
