NV140FHM-N31

| panel Model | NV140FHM-N31 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV140FHM-N31 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 309.312×173.988 mm |
| schets | 320.4×205.1×3 mm |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV140FHM-N31.
BOE NV140FHM-N31 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV140FHM-N31 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV140FHM-N31 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV140FHM-N31 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV140FHM-N31 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV140FHM-N31 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV140FHM-N31 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV140FHM-N31 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV140FHM-N31"
- BOE NV140FHM-N31
- NV140FHM-N31 datasheet
- NV140FHM-N31-afbeelding
- NV140FHM-N31 prijs
- NV140FHM-N31-distributeur

