NV133FHM-N56

| panel Model | NV133FHM-N56 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N56 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Weergavegebied | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Overzicht grootte | 299.96(W)×186.92(H) ×2.1(D) mm |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80(Typ.)(CR≥10) |
| Beste zicht op | Symmetry |
| Kleuren weergeven | 262K 72% (CIE1931) |
| Frequentie | 60Hz |
| Vormstijl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pixelformaat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel opening | - |
| Oppervlakte | Antiglare |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamp type | 10S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Touch screen | Without |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE NV133FHM-N56.
BOE NV133FHM-N56 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV133FHM-N56 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV133FHM-N56 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV133FHM-N56 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N56 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE NV133FHM-N56 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE NV133FHM-N56 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE NV133FHM-N56 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NV133FHM-N56"
- BOE NV133FHM-N56
- NV133FHM-N56 datasheet
- NV133FHM-N56-afbeelding
- NV133FHM-N56 prijs
- NV133FHM-N56-distributeur

