NDS0708001280-31

| panel Model | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| panel Brand | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 94.2×150.72 mm |
| schets | 104.32×161.67×4.19 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 5S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van SEBO NDS0708001280-31.
SEBO NDS0708001280-31 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SEBO NDS0708001280-31 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SEBO NDS0708001280-31 of andere SEBO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SEBO NDS0708001280-31 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
SEBO NDS0708001280-31 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SEBO NDS0708001280-31 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SEBO NDS0708001280-31 of andere SEBO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SEBO NDS0708001280-31 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "NDS0708001280-31"
- SEBO NDS0708001280-31
- NDS0708001280-31 datasheet
- NDS0708001280-31-afbeelding
- NDS0708001280-31 prijs
- NDS0708001280-31-distributeur
