ND168TXP01
| panel Model | ND168TXP01 |
|---|---|
| panel Brand | |
| descrition | a-Si TFT-LCD , inch, 1366×378 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ND168TXP01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 409.8×113.4 mm |
| schets | 430.37×137.3×11.5 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Reactietijd | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van ND168TXP01.
ND168TXP01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de ND168TXP01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de ND168TXP01 of andere LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij ND168TXP01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
ND168TXP01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de ND168TXP01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de ND168TXP01 of andere LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij ND168TXP01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "ND168TXP01"
- ND168TXP01
- ND168TXP01 datasheet
- ND168TXP01-afbeelding
- ND168TXP01 prijs
- ND168TXP01-distributeur
