LTN154X5-L02

| panel Model | LTN154X5-L02 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X5-L02 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 331.2×207 mm |
| schets | 344×224×10.5 mm |
| Vormstijl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Reactietijd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 65/65/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van SAMSUNG LTN154X5-L02.
SAMSUNG LTN154X5-L02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SAMSUNG LTN154X5-L02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SAMSUNG LTN154X5-L02 of andere SAMSUNG LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SAMSUNG LTN154X5-L02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X5-L02 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SAMSUNG LTN154X5-L02 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SAMSUNG LTN154X5-L02 of andere SAMSUNG LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SAMSUNG LTN154X5-L02 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LTN154X5-L02"
- SAMSUNG LTN154X5-L02
- LTN154X5-L02 datasheet
- LTN154X5-L02-afbeelding
- LTN154X5-L02 prijs
- LTN154X5-L02-distributeur
