LTN140HL02-201

| panel Model | LTN140HL02-201 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTN140HL02-201 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 309.312×173.988 mm |
| schets | 320.4×205.1×3.2 mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) , CIE1931 94% |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van SAMSUNG LTN140HL02-201.
SAMSUNG LTN140HL02-201 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SAMSUNG LTN140HL02-201 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SAMSUNG LTN140HL02-201 of andere SAMSUNG LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SAMSUNG LTN140HL02-201 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN140HL02-201 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de SAMSUNG LTN140HL02-201 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de SAMSUNG LTN140HL02-201 of andere SAMSUNG LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij SAMSUNG LTN140HL02-201 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LTN140HL02-201"
- SAMSUNG LTN140HL02-201
- LTN140HL02-201 datasheet
- LTN140HL02-201-afbeelding
- LTN140HL02-201 prijs
- LTN140HL02-201-distributeur
