LH500WX2-SH03

| panel Model | LH500WX2-SH03 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LH500WX2-SH03 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 62.1×110.4 mm |
| schets | 64.6×117.59 mm |
| Oppervlakte | Without Polarizer |
| contrast ratio | 800:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | , CIE1931 72% |
| Reactietijd | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest HX8394A01, NT35520, NT35521, OTM1283A, OTM1288A |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van LG Display LH500WX2-SH03.
LG Display LH500WX2-SH03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG Display LH500WX2-SH03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG Display LH500WX2-SH03 of andere LG Display LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG Display LH500WX2-SH03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LH500WX2-SH03 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG Display LH500WX2-SH03 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG Display LH500WX2-SH03 of andere LG Display LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG Display LH500WX2-SH03 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LH500WX2-SH03"
- LG Display LH500WX2-SH03
- LH500WX2-SH03 datasheet
- LH500WX2-SH03-afbeelding
- LH500WX2-SH03 prijs
- LH500WX2-SH03-distributeur

