LC550EUE-FHM2

| panel Model | LC550EUE-FHM2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUE-FHM2 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 1209.6×680.4 mm |
| schets | 1241.8×717.2 mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Reactietijd | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Ingangsspanning | 12.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van LG Display LC550EUE-FHM2.
LG Display LC550EUE-FHM2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG Display LC550EUE-FHM2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG Display LC550EUE-FHM2 of andere LG Display LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG Display LC550EUE-FHM2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EUE-FHM2 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de LG Display LC550EUE-FHM2 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de LG Display LC550EUE-FHM2 of andere LG Display LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij LG Display LC550EUE-FHM2 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "LC550EUE-FHM2"
- LG Display LC550EUE-FHM2
- LC550EUE-FHM2 datasheet
- LC550EUE-FHM2-afbeelding
- LC550EUE-FHM2 prijs
- LC550EUE-FHM2-distributeur

