Overzicht
Specificatie
LC550EQE-FHM1

LC550EQE-FHM1 Basis informatie
| panel Model | LC550EQE-FHM1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQE-FHM1 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Modelalias | LC550EQE (FH)(M1) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bewaar temperatuur | -20 ~ 60 °C |
LC550EQE-FHM1 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 80 PPI |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.105×0.315 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.315×0.315 mm (H×V) |
| Gewicht | 12.8/13.5Kgs (Typ./Max.) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Actief gebied | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 1226×706.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 22.6 (Typ.) mm |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
LC550EQE-FHM1 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Kleurengamma | 72% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Witte variatie | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
LC550EQE-FHM1 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Totaal stroomverbruik | 86.79W (Typ.) |
LC550EQE-FHM1 backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 6 strings |
| Lamp vorm | 6 strings |
| Levensduur van de lamp | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lampspanning | 72.0±4.8V |
| Lampstroom | 180mA (Typ.) |
| Lampen Stroomverbruik | 79.83/85.02W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
LC550EQE-FHM1 Signal Interface
| Signaalcategorie | V-by-One |
|---|---|
| Signaalklasse | V-by-One 8 lane |
| Ingangsspanning voor paneel | 12.0V (Typ.) |
| Invoerstroom voor paneel | 580/754mA (Typ./Max.) |
| Stroomverbruik van het paneel | 6.96/9.05W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Signaalinterface | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
