Overzicht
Specificatie
H546TAN01.3

H546TAN01.3 Basis informatie
| panel Model | H546TAN01.3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 720×1280 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| H546TAN01.3 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
H546TAN01.3 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 268 PPI |
| Beeldverhouding | 9:16 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0315×0.0945 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.0945×0.0945 mm (H×V) |
| Gewicht | TBD |
| Oppervlakte | Without Polarizer |
| Actief gebied | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 70.84×128.66 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.4 (Typ.) mm |
| Landschap of portret | Portrait type |
| Aanraakpaneel | Without |
H546TAN01.3 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 0 cd/m² |
| contrast ratio | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Kleurengamma | 70% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Overdraagbaarheid | 3.55% (Typ.)(with APCF) |
| Zonlicht leesbaar | N |
H546TAN01.3 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Driver IC | COG Suggest NT35521, NT35521S, OTM1283A, OTM1284A, HX8394D21 |
H546TAN01.3 backlight System
| Lamp type | No B/L |
|---|
H546TAN01.3 Signal Interface
| Ingangsspanning voor paneel | 1.8/3.0V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
|---|
