Overzicht
Specificatie
DV185WHM-NM0

DV185WHM-NM0 Basis informatie
| panel Model | DV185WHM-NM0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DV185WHM-NM0 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bewaar temperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Opmerkingen | ES 6.0 compliant |
DV185WHM-NM0 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 84 PPI |
| Beeldverhouding | 16:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Gewicht | 1.27Kgs (Typ.) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Actief gebied | 409.8×230.4 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 413.4×234.0 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 430.4×254.6 mm (H×V) |
| Outline Depth | 7.7/11.4 (Typ./Max.) mm |
| Gaten en haakjes | Without |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
DV185WHM-NM0 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Kleurengamma | 75% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 14 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Witte variatie | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
DV185WHM-NM0 Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Totaal stroomverbruik | 10.62/13.23W (Typ./Max.) |
DV185WHM-NM0 backlight System
| Lamp positie | Edge light type (Left side) |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 6S4P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 30K(Min.) (Hours) |
| Lampspanning | 17.4/18.0/19.8V (Min./Typ./Max.) |
| Lampstroom | 85mA (Typ.) |
| Lampen Stroomverbruik | 6.12/6.73W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Interface positie | |
| Lamp Driver Board | No |
DV185WHM-NM0 Signal Interface
| Signaalcategorie | LVDS |
|---|---|
| Signaalklasse | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 5.0V (Typ.) |
| Invoerstroom voor paneel | 0.9/1.3A (Typ./Max.) |
| Stroomverbruik van het paneel | 4.5/6.5W (Typ./Max.) |
| Interface Type | Connector |
| Interface positie |
