DV185WHM-NM0

| panel Model | DV185WHM-NM0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DV185WHM-NM0 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 409.8×230.4 mm |
| schets | 430.4×254.6×11.4 mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 75% |
| Reactietijd | 14 (Typ.)(G to G) |
| Kijk hoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | 6S4P WLED Without Driver |
| Signaalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van BOE DV185WHM-NM0.
BOE DV185WHM-NM0 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE DV185WHM-NM0 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE DV185WHM-NM0 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE DV185WHM-NM0 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
BOE DV185WHM-NM0 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de BOE DV185WHM-NM0 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de BOE DV185WHM-NM0 of andere BOE LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij BOE DV185WHM-NM0 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "DV185WHM-NM0"
- BOE DV185WHM-NM0
- DV185WHM-NM0 datasheet
- DV185WHM-NM0-afbeelding
- DV185WHM-NM0 prijs
- DV185WHM-NM0-distributeur

