Overzicht
Specificatie
CLAG045LJ72

CLAG045LJ72 Basis informatie
| panel Model | CLAG045LJ72 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×854 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAG045LJ72 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 85 °C |
| Opmerkingen | CLAG045LJ72 AXN: 72pcs/cut; CLAG045LJ72 AXP: 60pcs/cut; CLAG045LJ72 AXQ: 72pcs/cut |
CLAG045LJ72 mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 480(RGB)×854 (FWVGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 219 PPI |
| Beeldverhouding | 9:16 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0385×0.1155 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1155×0.1155 mm (H×V) |
| Gewicht | TBD |
| Oppervlakte | Without Polarizer |
| Actief gebied | 55.44×98.637 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 57.84×105.387 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.8±0.08 mm |
| Landschap of portret | Portrait type |
| Aanraakpaneel | Without |
CLAG045LJ72 optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 0 cd/m² |
| contrast ratio | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleurengamma | 61% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Overdraagbaarheid | 4.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| Zonlicht leesbaar | N |
CLAG045LJ72 Electronics Feature
| Driver IC | Suggest ILI9806E, OTM8018B |
|---|
CLAG045LJ72 backlight System
| Lamp type | No B/L |
|---|
