Overzicht
Specificatie
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX Basis informatie
| panel Model | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAF047LD42 TXX Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -45 ~ 85 °C |
| Bewaar temperatuur | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 236 PPI |
| Beeldverhouding | 9:16 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| Oppervlakte | Without Polarizer |
| Actief gebied | 58×103.104 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 60.796×111 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.4 (Typ.) mm |
| Landschap of portret | Portrait type |
| Aanraakpaneel | Without |
CLAF047LD42 TXX optisch Kenmerken
| Weergavemodus | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 0 cd/m² |
| contrast ratio | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Kleurengamma | 70% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Overdraagbaarheid | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Zonlicht leesbaar | N |
CLAF047LD42 TXX Electronics Feature
| Driver IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX backlight System
| Lamp type | No B/L |
|---|
