CLAA070WB01

| panel Model | CLAA070WB01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1280×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070WB01 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 150.72×94.2 mm |
| schets | 161.1×104.3×4.2 mm |
| Oppervlakte | Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 700:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Reactietijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED Without Driver |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van CPT CLAA070WB01.
CPT CLAA070WB01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA070WB01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA070WB01 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA070WB01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070WB01 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de CPT CLAA070WB01 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de CPT CLAA070WB01 of andere CPT LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij CPT CLAA070WB01 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "CLAA070WB01"
- CPT CLAA070WB01
- CLAA070WB01 datasheet
- CLAA070WB01-afbeelding
- CLAA070WB01 prijs
- CLAA070WB01-distributeur

