C065VVT01.0

| panel Model | C065VVT01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| C065VVT01.0 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Actief gebied | 141.6×84.96 mm |
| schets | 156.5×102.2 mm |
| Oppervlakte | Antiglare, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 54% |
| Reactietijd | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 64 pins |
| Ingangsspanning | 3.3/12.5/15/-9V (Typ.)(VDDIO/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van AUO C065VVT01.0.
AUO C065VVT01.0 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AUO C065VVT01.0 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AUO C065VVT01.0 of andere AUO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AUO C065VVT01.0 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
AUO C065VVT01.0 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AUO C065VVT01.0 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AUO C065VVT01.0 of andere AUO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AUO C065VVT01.0 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "C065VVT01.0"
- AUO C065VVT01.0
- C065VVT01.0 datasheet
- C065VVT01.0-afbeelding
- C065VVT01.0 prijs
- C065VVT01.0-distributeur

