B140RTF01.0

| panel Model | B140RTF01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1600×900 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| B140RTF01.0 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 309.6×174.15 mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| contrast ratio | 500:1 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K (6-bit) |
| Reactietijd | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kijk hoek | |
| Frequentie | 60Hz |
| Lamp type | WLED |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van AUO B140RTF01.0.
AUO B140RTF01.0 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AUO B140RTF01.0 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AUO B140RTF01.0 of andere AUO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AUO B140RTF01.0 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
AUO B140RTF01.0 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de AUO B140RTF01.0 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de AUO B140RTF01.0 of andere AUO LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij AUO B140RTF01.0 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "B140RTF01.0"
- AUO B140RTF01.0
- B140RTF01.0 datasheet
- B140RTF01.0-afbeelding
- B140RTF01.0 prijs
- B140RTF01.0-distributeur

