Overzicht
Specificatie
AMC162A

AMC162A Basis informatie
| panel Model | AMC162A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| panel Type | STN-LCD |
| AMC162A Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
AMC162A mechanische Kenmerken
| Weergaveformaat | 16 characters × 2 lines |
|---|---|
| Lettertypen weergeven | 5×7 dots + cursor |
| Tekengrootte | 2.96×5.56 mm |
| Karakterhoogte | 3.55×5.94 mm |
| Pixelconfiguratie | Rectangle |
| Beeldverhouding | >3:1 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.60×0.60 mm (H×V) |
| Actief gebied | 56.2×11.5 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 64.0×16.0 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 80×36 mm (H×V) |
| Outline Depth | 12.7 (Max.) mm |
| Gaten en haakjes | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right bezel |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
AMC162A optisch Kenmerken
| Weergavemodus | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
|---|---|
| Kleur weergeven | Monochrome () |
| Zonlicht leesbaar | Y |
AMC162A Electronics Feature
| Driver IC | COB Built-in ST7066 |
|---|---|
| Rijmethode | Duty: 1/16 |
AMC162A backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | YG-LED |
AMC162A Signal Interface
| Signaalcategorie | CPU |
|---|---|
| Signaalklasse | 8-bit parallel |
| Ingangsspanning voor paneel | 5.0V (Typ.) |
| Invoerstroom voor paneel | 3.2/6.0mA (Typ./Max.) |
| Interface Type | Pad |
