Overzicht
Specificatie
AM-800480-050D

AM-800480-050D Basis informatie
| panel Model | AM-800480-050D |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 188 PPI |
| Beeldverhouding | 15:9 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Actief gebied | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.9±0.1 mm |
| Gaten en haakjes | Without |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
AM-800480-050D optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kleur weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Zonlicht leesbaar | N |
AM-800480-050D Electronics Feature
| Reverse Scan | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
AM-800480-050D Signal Interface
| Signaalcategorie | TTL |
|---|---|
| Signaalklasse | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3V (Typ.) |
| Interface Type | FPC |
